Integracja Subiekt GT i platform sprzedaży – jakie można czerpać z niej korzyści?

Wraz ze stopniowym rozwojem sklepu w Internecie, z pewnością wzrośnie również ilość operacji księgowych oraz innych formalności związanych z obsługą sprzedaży.

Przedsiębiorca prowadzący jednoosobową firmę może mieć poważne problemy z efektywnym wykorzystaniem swoich zasobów. Czy zatrudnienie większej ilości pracowników jest w takiej sytuacji koniecznością? Jak się okazuje – wcale nie. Kluczem do sukcesu jest skorzystanie z profesjonalnego systemu, który pomoże zautomatyzować większość rutynowych czynności w branży e-commerce. Idealnym przykładem takiego rozwiązania jest właśnie ErpBox!

Dlaczego warto zainwestować w ErpBox?

Podstawą umiejętnego zarządzania sprzedażą za pośrednictwem ErpBox jest integracja, dzięki której współpraca największych serwisów aukcyjnych, takich jak Allegro, eBay czy Amazon, a także własnego sklepu internetowego, staje się o wiele prostsza i wygodniejsza. Do tak skomponowanego połączenia można włączyć także dedykowany system magazynowo-fakturowy, wyręczając się w znacznej części obowiązków.

Integracja Subiekt GT, Allegro, eBay, Shoper i Amazon w ErpBox otwiera przed sprzedawcą zupełnie nowe możliwości, a także usprawnia prowadzenie księgowości, zmniejszając ryzyko pojawienia się błędów czy opóźnień.

Najlepsze rozwiązanie dla małych i średnich firm!

Subiekt GT to łatwy w obsłudze system, dzięki któremu można usprawnić funkcjonowanie sklepu. Nadaje się on także do zarządzania działem handlowym, gdzie spisuje się naprawdę dobrze. Świetnie uzupełnia go platforma ErpBox (czytaj więcej: https://www.erpbox.pl/subiekt-gt-allegro-ebay-amazon-e-sklepy-integracja-niosaca-maksimum-korzysci/), która zapewnia dostęp do szerokiego zakresu narzędzi, wliczając w to także możliwość integracji Subiekt GT z wybranym kanałem sprzedaży. Łącząc te nowoczesne systemy z kontem na jednym z internetowych gigantów, takich jak Allegro, eBay, czy Amazon, zyskuje się dostęp do następujących funkcji:

  • błyskawiczna aktualizacja stanów magazynowych,    
  • pobieranie informacji o produktach i dokumentach handlowych,
  • aktualizacja cen produktów,
  • tworzenie zamówień klientów ZO,
  • i wiele więcej!

Poznaj pełnię możliwości systemu ErpBox!

ErpBox to jeden z najpopularniejszych systemów dla sprzedawców internetowych, dlatego warto dokładnie zapoznać się z pełnym zakresem możliwości, jakie zapewnia. W tym celu można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który obejmuje aż 21 dni bezpłatnego korzystania z ErpBox! Wystarczy założyć konto i osobiście przetestować ten system bez zobowiązań. Warto również zwrócić uwagę na to, że ErpBox jest programem nieustannie rozwijanym i przystosowywanym do nowych zapotrzebowań w branży e-commerce.