Kamizelki sportowe na każdą kieszeń

Kamizelka przydaje się zawsze, gdy zrobi się trochę chłodniej. Latem, gdy pozwalasz sobie na oglądanie gwiazd pod gołym niebem, jesienią, gdy odczujesz pierwsze powiewy chłodu, zimą jako wzmocnienie ochrony przed utratą ciepła, pod puchową kurtką, a wiosną jako przejściowa odzież wierzchnia do pierwszych gorących dni i nocy.

Kamizelka sportowa oprócz funkcji powyższych sprawdza się także podczas uprawiania sportu. Nie tylko zatrzymuje ciepło pozwalając jednocześnie skórze oddychać, ale także wspomaga osiąganie doskonałych wyników przez gracza. Kamizelka sportowa przydaje się w wielu dyscyplinach, ale w sklepie Amazing.pl wybraliśmy te modele, które najlepiej sprawdzą się podczas gry w tenisa ziemnego.

Komfort ruchów przy jednoczesnym utrzymania ciepła

W tenisie ziemnym górna część stroju jest niezwykle ważna. Od niej zależy komfort ruchów wpływający na sprawność graczy. Od tego, co na siebie włożymy zależy możliwość wykonywania szybkich zwrotów lub dynamicznych zagrań. Dlatego w chłodniejsze dni, zanim wyjdziemy na kort, należy nałożyć na siebie odpowiednio dobraną kamizelkę sportową.

Kamizelka sportowa damska – must have na korcie tenisowym podczas chłodniejszych dni

Kamizelka sportowa damska to część garderoby, za którą przepadają zarówno początkujące jak i zaawansowane, profesjonalne zawodniczki. Cenią ją sobie za uniwersalność, zachowanie pełnego zakresu ruchu oraz za ogrzanie górnej części ciała, niezwykle podatnej na zmiany temperatury. Kamizelka sportowa damska wyróżnia się również cieszącym oko designem, który podkreśla piękno zawodniczek na korcie.

Kamizelka sportowa damska występuje w różnorodnych kolorach i krojach. Head Performance W Summer Down Vest – Coral może podziałać niczym kamuflaż na nawierzchniach ceglastych, co na pewno zaskoczy przeciwniczkę zza siatki. Wielbicielki klasyki zauroczą modele Head Club W Vest Black lub White, na pierwszy rzut oka kojarzące się z tenisem ziemnym. To kamizelki wykonane z cienkiego materiału, doskonale podkreślające kobiecą sylwetkę, lekkie i nie przeszkadzające w grze.

Na rynku dostępne są także kamizelki sportowe damskie w wersjach krzykliwych lub bojowych, przykuwające wzrok z daleka. Przykładem takiej kamizelki jest HeadTransitionW T4S Reversable Vest – Violet/Green – ciepła, lekka i jednocześnie wygodna, dwustronna kamizelka. Zawodniczki często wybierają stonowane wersje kamizelek sportowych damskich, między innymi modele Head Vision Insulated Vest W – Navy, w wersji z izolacją “Primaloft” lub wykonane w technologii Ergo Therm. Sklep Amazing.pl przygotował ofertę kamizelek sportowych damskich, które najlepiej wspierać będą grę zawodniczek na korcie.

Kamizelka męska sportowa – sposób na utrzymanie ciepła

Oprócz damskich, na kortach często spotyka się także kamizelki męskie. Kamizelka męska sportowa również wspomaga wyniki panów osiągane podczas wymiany uderzeń na korcie. Ogrzewa także tors, co podnosi komfort cieplny zawodnika. Pozbawiona rękawów kamizelka męska sportowa nie krępuje ruchów i odpowiednio ogrzewa narządy wewnętrzne znajdujące się w górnej części ciała zawodnika.

Zawodnik może wybrać spośród wielu propozycji. Jedną z wiodących marek produkujących kamizelki męskie sportowe jest firma Head. Proponuje ona różnorodne wersje bezrękawników, od szarych, stonowanych kolorów poprzez zgaszone czerwienie, aż po neony widoczne z daleka.

Kamizelka sportowa męska występuje w wersjach mniej lub bardziej ocieplanych. Cieńsze, takie jak na przykład Head Vision Insulated Vest M – Red lub Anthracite lub grubsze: z częstszym pikowaniem jak na przykład kamizelka męska sportowa Head Light Insulation Vest Men – Anthracite lub z pikowaniem rzadszym – taka jak Head Performance M Summer Down Vest – Lime. Te i inne modele dostępne są w sklepie Amazing.

Wybierz spośród propozycji sklepu Amazing.pl

Kamizelki męskie sportowe, najlepsze do pokonywania barier w tak wymagającym sporcie, jakim jest tenis ziemny, oferowane są w sklepie Amazing.pl. Oprócz kamizelek sportowych, w sklepie znaleźć można także piłki treningowe, rakiety tenisowe, a także inne elementy stroju, które wspomagają grę na kortach. Zapraszamy na zakupy.