Wymiana walut online – zdobądź swoją zagraniczną walutę szybko i bezpiecznie!

W całej historii Internetu wymiana walut online jeszcze nigdy nie była tak przyjemna jak teraz.

Oszczędnie, mobilnie, szybko i bezpiecznie – korzystaj z kantoru internetowego dobrykantor.pl. To się naprawdę opłaca.

Oszczędnie.

Usługa wymiany walut jest bezpłatna. W kantorach internetowych mamy dostęp do wielu walut, począwszy od tych najbardziej pożądanych, jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski czy frank szwajcarski, po te egzotyczne, jak jen japoński, kuna chorwacka czy jednostki skandynawskie – korony szwedzkie, duńskie i norweskie. Kursy walut są atrakcyjniejsze niż w placówkach stacjonarnych. W serwisach wymiany online każdego dnia przeprowadzanych jest więcej transakcji niż w klasycznych kantorach. Mogą więc one zoptymalizować ponoszone koszty.

Zarówno założenie, jak i prowadzenie portfela walutowego w kantorze internetowym jest darmowe. W dodatku platformy posiadają rachunki w większości banków, stąd przelewy krajowe są bezpłatne. Nie ma ukrytych kosztów i prowizji.

Mobilnie.

Gdziekolwiek jesteśmy, waluty wymienimy używając urządzenia mobilnego. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ całość transakcji dokonujemy przez Internet. Kantory internetowe działają 24h przez 7 dni w tygodniu. To my decydujemy, kiedy chcemy przeprowadzić transakcję. Możemy to zrobić z biura, z domu, czy nawet czekając na samolot. Wystarczy smartfon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Korzystając z internetowej wymiany pieniędzy oszczędzamy wiec nie tylko pieniądz, ale i nasz czas. Nie musimy stać w kolejkach, jechać z gotówką przez miasto i dostosowywać się do godzin otwarcia placówki. Mobilne transakcje to udogodnienia bardzo przydatne w dzisiejszych czasach, kiedy notorycznie brakuje nam na wszystko dnia.

Szybko.

Proces przewalutowania jest szybki, a zamienione środki dostajemy na konto w kilka minut.  Wymiana jest automatyczna i całkowicie bezgotówkowa. Przesłanie środków do kantoru walutowego jest możliwe jednak dopiero po zarejestrowaniu się. Nie jest to skomplikowane. Sama operacja następuje w trzech krokach. Użytkownik kantoru online (https://potrafi.eu/tag/kantor-internetowy/)przelewa środki na rachunek w kantorze online, następnie wybiera na jaką walutę chce je wymienić, po czym już po kilku minutach otrzymuje przeliczoną sumę w walucie, którą zakupił.

Co istotne, kursy aktualizowane są co kilka sekund. Oznacza to, że cena, po której kupimy walutę, jest bliższa tej na rynku Forex. Pozwala to podjąć bardziej świadomą decyzję dotyczącą momentu wymiany.

Bezpiecznie.

Kantory korzystają z podobnych środków bezpieczeństwa, co banki. Najbardziej wrażliwe operacje potwierdzane są zazwyczaj jednorazowymi hasłami wysyłanymi SMS-em. Strony www są szyfrowane i stosują protokół SSL, który świadczy o poufności przesyłanych danych pomiędzy klientem, a serwisem. Do tego rzetelne i zaufane kantory są pod nadzorem Generalnego Inspektora Informacji Finansowej oraz posiadają licencję Komisji Nadzoru Finansowego oraz Narodowego Banku Polskiego, jako podmiot wykonujący operacje wymiany walut.

Podsumowując, zdobycie zagranicznej waluty szybko i bezpiecznie jest możliwe dzięki kantorom internetowym. Co więcej, wymiana może przynieść dodatkowe korzyści w postaci zysku. Mając do czynienia z walutami, warto rozważyć podjęcie tej współpracy.