Czym tak właściwie jest manicure hybrydowy?

Z pewnością wiele osób zastanawia się nad tym, czym tak właściwie jest manicure hybrydowy i na czym polega jego nakładanie.

Istnieje wiele wyjaśnień na temat paznokci hybrydowych, ale nigdy nie są one w pełni jasne, dlatego warto zdobyć kilka wiadomości na ten temat, zanim zdecydujemy się na zakup i zastosowanie lakierów hybrydowych.

Czym tak właściwie jest manicure hybrydowy?

Trwały i elegancki manicure z wykorzystujący lakiery hybrydowe

Lakiery do manicure hybrydowego są wykonane z materiałów hybrydowych z wielofunkcyjnością. Główna różnica między różnymi żelami i lakierami hybrydowymi polega na zastosowanych materiałach. Większość lakierów żelowych dostępnych na rynku jest na bazie akrylu i nie można ich usunąć bez uszkodzenia naturalnego paznokcia. Jednak lakiery hybrydowe usuwa się dosyć łatwo i nie niszczą one płytki naszych paznokci. Dodatkowo nie ma potrzeby stosowania primerów ani odwadniaczy, aby lakier przylegał do naturalnego paznokcia. Receptury hybrydowych lakierów znajdują się pomiędzy tradycyjnym lakierem do paznokci a lakierem żelowym. Trwają one na paznokciach znacznie dłużej niż zwykły lakier do paznokci, ale nie są tak trwałe jak żel.

Wysokiej jakości lakiery hybrydowe mają wyjątkową i delikatną formułę, która zapewnia utrzymanie zdrowych paznokci naturalnych, a jednocześnie możliwość noszenia paznokci wzmacniających czy przedłużonych lub manicure bez żadnych odprysków przez bardzo długi czas. Dodatkowo za pomocą lakierów hybrydowych można wykonać wyjątkowe i oryginalne zdobienia na paznokciach. W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów, manicure hybrydowy można nosić na paznokciach przez wiele tygodni bez żadnych uszkodzeń. Tego typu lakiery wymagają wysuszenia w lampie LED lub UV każdej nałożonej warstwy, ale trwa to tylko kilkanaście sekund, natomiast tradycyjny lakier schnie nawet kilkanaście minut.

Lakiery możemy zakupić na stronie https://follynail.com/lakiery-hybrydowe-c-148.html. Wybierając lakiery hybrydowe oszczędzimy nie tylko czas, ale i pieniądze potrzebne na zakup i ciągłą zmianę czy poprawki manicure standardowego. Po poprawnym nałożeniu manicure hybrydowy wytrzyma bez uszkodzeń nawet kilka tygodni, dodatkowo lakiery nie niszczą płytki paznokci podczas zmywania.