Walentynkowe skarpetki na prezent – dla niej i dla niego

Zbliża się dzień zakochanych. W sklepach pojawiają się bezużyteczne gadżety w serduszka, a my szukamy czegoś co jest jednocześnie wyjątkowe, praktyczne, zabawne i wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby? Niezależnie od płci zawsze sprawdzą się skarpetki, są w kanonie tzw. bezpiecznych prezentów. W tym sezonie jednak, ten szalenie modny, kolorowy dodatek możemy dopasować idealnie do okazji, wystarczy wybrać odpowiedni wzór.

Czy to zawsze muszą być serca?

Walentynki nieodłącznie kojarzą się z symbolem serca i kolorem czerwonym. Kupując chłopakowi prezent musimy się jednak liczyć z tym, że niekoniecznie będzie chciał chodzić w takich skarpetkach. Na szczęście producenci wychodzą nam na przeciw i nawet, jeśli chcemy utrzymać się w konwencji tego komercyjnego święta, a nie przepadamy za jego symboliką to znajdziemy coś dla siebie.

Możemy wybierać spośród zabawnych napisów, humorystycznych grafik i rozmaitych kolorów. Stateczny menadżer zadowolony będzie z gładkiej wersji tekstylnego podarku z zabawnym napisem od spodu stopy, dla szalonej pani grafik sprawdzi się mocna barwa i ciekawy wzór, a romantyczka będzie zachwycona klasyczną tonacją rubinu przyozdobioną małymi serduszkami.

Walentynkowe skarpety

Dokonując wyboru musimy wykazać się znajomością preferencji danej osoby. Im krótszy staż związku, tym bardziej bezpieczny powinien być deseń, który wybieramy. Sam pomysł na walentynkowe skarpety na prezent ze sklepu Soxnite sprawdzi się jednak w każdym przypadku. Dla świeżo poznanych zakochanych to niezobowiązujący gadżet, zaś do wieloletniego związku wprowadzi odrobinę flirtu i uśmiechu. Aby uzyskać lepszy efekt możemy też skorzystać z fantazyjnych pomysłów na wręczenie tego modnego dodatku np. zrobić skarpeciany bukiet, tort z pudełeczek z ciepłą zawartością, albo wybrać inne finezyjne opakowanie.

Niezależnie od tego na jaki wzór skarpet się zdecydujemy będzie to doskonały dodatek do obchodów Walentynek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, rozjaśni jej codzienność i będzie bodźcem do miłych wspomnień związanych z nami.