Trening EMS pomoże wzmocnić mięśnie i poprawić sylwetkę

Jeśli chcesz zobaczyć szybkie efekty ćwiczeń, ale nie masz czasu na długie wizyty w siłowni, najlepszym rozwiązaniem mogą być dla ciebie treningi EMS.

Trening EMS oszczędza czas dzięki szybkim 20-minutowym sesjom. Trenujesz pod okiem instruktora, który poprowadzi sesję treningową opartą na twoich celach fitness. W zależności od poziomu sprawności, sesje treningów EMS są mniej lub bardziej intensywne. Trening EMS można wykonywać z ciężarkami lub bez, i jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i sylwetek. Oprócz ujędrniania ciała i wzmacniania mięśni, jest to świetny i szybki sposób na utratę wagi, redukcję cellulitu i rehabilitację urazów.

Trening EMS pomoże wzmocnić mięśnie i poprawić sylwetkę

Sesja treningu EMS to tylko 20 minut

Za pomocą treningów EMS możemy również pozbyć się bólu pleców i ramion, co jest powszechną dolegliwością przy siedzącym trybie życia, jak również podczas uprawiania intensywnych sportów czy podnoszeniu ciężarów. Treningi EMS wzmacniają mięśniowe, mogą również pomóc w korekcji postawy. Trening EMS nie obciąża stawów, zapobiegając kontuzjom, wzmacnia mięśnie, wspierając układ kostny i stawy. Z treningów EMS może skorzystać każdy bez względu na to, ile waży, jaka jest jego sylwetka, w jakim jest wieku, jakie ma cele fitness.

Jedna cotygodniowa sesja treningu EMS jest porównywalna do 4 godzin tradycyjnego treningu na siłowni. Wszystkie grupy mięśni są aktywowane w tym samym czasie co 4 sekundy, impulsy penetrują nawet nieaktywną tkankę mięśniową spowodowaną urazem lub siedzącym trybem życia, dlatego ćwiczenia EMS są tak wydajne. Trening EMS wzmacnia całe ciało i sprzyja głębokiemu kondycjonowaniu mięśni.

Trening EMS pomaga w leczeniu bólu dolnej części pleców i szyi oraz innych urazów i dolegliwości związanych ze sportem czy siedzącym trybem życia. Dodatkowo redukuje widoczność cellulitu, zmniejsza tkankę tłuszczową, wyszczupla i ujędrnia sylwetkę. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat lub umówić się na sesję treningową, zajrzyj na stronę https://breaktherules.pl, gdzie znajdziesz studio zajmujące się treningami EMS w Żorach.