Safari w Egipcie z delfinami

Marzeniem wielu osób jest spotkanie delfinów i zobaczenie ich na własne oczy. Już zobaczenie ich na plaży, kiedy pływają jest wydarzeniem, ale jeszcze ciekawiej będzie, jeśli zejdziemy pod wodę i będziemy z nimi pływać.

W Egipcie jest taka możliwość, bo mamy Sataya w Dolphin House. To tam można spotkać stado składające się ze stu osobników. Te delfiny są tam obecne zawsze i można pływać razem z nimi. Na pewno będzie to niesamowita przygoda, którą zapamiętamy na całe życie. Poza delfinami mamy rafę koralową i niesamowite, kolorowe gatunki ryb i roślin. To będzie coś niesamowitego móc zejść tam pod wodę i to wszystko zobaczyć.

Zorganizowany wyjazd do Egiptu

Lepiej będzie zdecydować się na zorganizowany wyjazd, bo wtedy będziemy lepiej przygotowani do przeżycia tej wyjątkowej przygody. W cenie mamy wliczony przelot w obie strony i mamy również transfer z lotniska i na lotnisko. To nie wszystko, bo w cenę wliczone są opłaty parkowe oraz siedem dni na łodzi z pełnym wyżywieniem i napojami.

Przewidzianych jest do czterech nurkowań każdego dnia. W cenie mamy również butle z tlenem o pojemności jedenastu litrów raz z balastem. Możemy również liczyć na usługi lokalnych przewodników i opiekę polskiego instruktora. Egipt daje nam wiele możliwości, dlatego warto tam pojechać i poza leżeniem na plaży można również zejść pod wodę. Tam świat wygląda całkowicie inaczej, dlatego trzeba to zobaczyć. Jadąc na zorganizowany wyjazd jesteśmy całkowicie bezpieczni i możemy zobaczyć o wiele więcej. Tego nam właśnie trzeba. Chcąc przeżyć przygodę wystarczy wejść właśnie teraz na stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-nurkowe-st-johnes-sataya-marsa-alam/ i sprawdzić jak taki wyjazd ma wyglądać. Wszystko jest opisane, mamy dołączone bardzo interesujące fotografie całej zatoki delfinów. To powinno nas zachęcić do tego żeby tym bardziej się tam wybrać. Na pewno tam nikt nie będzie się nudził, dlatego im wcześniej się zdecydujemy na wyjazd tym lepiej dla nas, bo będą jeszcze wolne miejsca.