Kriolipoliza nowatorski zabieg na ciało

Zabieg kriolipolizy to stosunkowo nowa oferta gabinetów kosmetycznych, która polega na doprowadzeniu do lipolizy tkanki tłuszczowej przez wymrażanie jej.

Badanie pokazuje, że jej zastosowanie pomaga na trwałym pozbyciu się złogów tłuszczu osiadających na poszczególnych częściach ciała. Jest to całkowicie nieinwazyjny i dlatego tez w pełni bezpieczny zabieg. Przeciwskazaniem do niego jest m.in. ciąża, karmienie piersią, choroby wątroby, czy rozrusznik serca. Nie poleca się go również osobom z niskim ciśnieniem oraz takim, które bardzo źle reagują na zimno lub mają zaawansowaną cukrzycę.
Kriolipoliza nowatorski zabieg na ciało

Co sprawia, że zabieg na ciało kripolizy jest tak bardzo nowatorski?

Wyjątkowość tego zabiegu polega na nowoczesnej technologii, która została wykorzystana – za jej pomocą zbędna tkanka tłuszczowa zostaje usunięta. Wykorzystuje się tu zasadę, że niska temperatura prowadzi do tego, że obumarłe komórki ulegają metabolizacji. Istotny jest fakt, że na skutek zamrażania usuwane są tylko i wyłącznie komórki tłuszczu. Uwalniane komórki tłuszczu są następnie transportowane przez układ limfatyczny i wydalane. Zabieg jest dosyć dugi, gdyż samo zamarzanie trwa ok. godziny. Jest jednak także skuteczny, ponieważ pozwala zlikwidować nawet do 40% tłuszczu w danym obszarze ciała. Najlepiej sprawdza się w przypadku stosowania na stosunkowo niewielkie obszary ciała przez osoby, które zmagają się z nadwagą. W przypadku osób otyłych zdecydowanie bardziej sprawdza się tradycyjna liposupcja. Zainteresowane osoby, które chcą dowiedzieć się więcej i skorzystać z zabiegu kriolipolizy mogą odwiedzić stronę http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza. Specjaliści chętnie udzielą wszelkich wskazówek i informacji na temat tego zabiegu, wskazań do niego oraz zalet, jakie niesie ze sobą. Na stronie tej można znaleźć również szereg innych informacji i propozycji innych zabiegów, które są dopasowane do indywidulanych potrzeb.