Najchętniej wybierany obecnie sprzęt – laptopy Warszawa

Bez względu na poziom dochodów, wszyscy bardzo lubimy oszczędzać. Najlepiej na zakupie czegoś, co za znacznie mniejsze pieniądze może dostarczyć wystarczającej jakości lub wydajności. Dlatego tak chętnie kupujemy poleasingowe laptopy Warszawa, które w większości oferują przyzwoitą i zupełnie wystarczającą moc dla większości domowych i biurowych zastosowań. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem komputera dla siebie, swojego dziecka lub do wykorzystania w firmie, być może przedstawione poniżej rozwiązania okażą się dla Ciebie przydatne.

Dla tych, którzy laptopy wykorzystują do pisania

 

Żyjemy w świecie napędzanym technologią, w którym staromodne pióro i papier do robienia notatek są na skraju wyginięcia. A wygoda, jaką oferują laptopy Warszawa do pisania notatek, nie odbiega znacząco od tradycyjnych rozwiązań, do których przyzwyczailiśmy się, używając tradycyjnych materiałów piśmienniczych. Okazuje się, że nowoczesne technologie przynoszą ciekawe rozwiązania również dla tych, którzy nie opanowali techniki szybkiego pisania na klawiaturze. To rozwiązania, które przydatne są również dla osób, dla których pisanie odręczne jest najszybszą i najwygodniejszą praktyką. Czy preferowanie tradycyjnych rozwiązań wyklucza możliwość pracy na komputerze i zniechęca do posiadania laptopa do robienia notatek? Nie powinno. Dlatego w tym zestawieniu, w którym znajdują się najciekawsze laptopy Warszawa, znalazło się miejsce dla komputera, który został wyposażony w 14-calowy ekran dotykowy, na którym można pisać w taki sam sposób, w jaki pisze się ręcznie na kartce papieru.

W zależności od tego, co chcesz robić na komputerze, możesz go ustawić do pracy w trzech lub czterech trybach; laptop, namiot (najwygodniejszy do oglądania filmów), stojak i tablet. Dla każdego ucznia tryb tabletu bardzo najbardziej przydatny podczas pracy w klasie. W celu zwiększenia wygody można dokupić osobny długopis cyfrowy. W komputerze zastosowano chipset Intel Pentium Core i5-8265u, który zapewnia laptopowi wystarczającą moc obliczeniową w połączeniu z 8 GB pamięci RAM DDR4. Jeśli chodzi o wielozadaniowość, dysk 128 GB SSD pozwala zachować na komputerze naprawdę wiele napisanych w ten sposób tekstów.

Laptop może pracować do 8 godzin na jednym ładowaniu baterii. Jeśli zauważysz, że poziom naładowania baterii jest za niski, możesz to szybko zmienić, bo laptop Lenovo Flex 14 może naładować do 80% baterii w zaledwie godzinę. W zakresie łączności ten laptop obsługuje zarówno Wi-Fi, jak i Bluetooth. Co więcej, znajdziesz w nim również trzy porty USB (jeden typu C), standardowe gniazdo audio, port HDMI i czytnik kart. Lenovo zastosowało też specjalną kopertę do kamery internetowej, którą nazywają TrueBlock Privacy Shutter.

Laptopy Warszawa dla tych, którzy chcą wydajnie pracować

Interesują Cię bardziej tradycyjne laptopy Warszawa? Jeśli chcesz pracować, używając tylko samej klawiatury, możesz uznać za mało interesującą konieczność płacenia za specjalne funkcje opisane powyżej. Możesz więc rzucić okiem na Ideapada, który ma 15,6-calowy wyświetlacz panoramiczny HD z zaokrąglonymi krawędziami i podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080. Ramki boczne są małe, a rozmiar wyświetlacza jest dzięki temu nieco większy niż w opisanym powyżej komputerze. Zastosowano taki sam, czterordzeniowy chipset Intel Core i5-8265U Intel 8. generacji o taktowaniu 1,60 GHz. 8 GB pamięci RAM DDR4, który może współpracować z procesorem, zapewniając chłodzenie, nawet podczas uruchamiania wielu aplikacji lub kart przeglądarki.

W tym komputerze dostępne są wszystkie rodzaje łączności: 2 x USB 3.1 Gen 1, 1 x USB 3.1 typu C, 1 x HDMI, 1 gniazdo audio i wieloformatowy czytnik kart pamięci SD. Zawsze możesz skorzystać z portów USB, aby połączyć się z dyskami zewnętrznymi, jeśli chcesz zwiększyć pamięć. Możesz nie być w stanie uruchamiać gier wideo z wymagającą grafiką, ponieważ nie ma dedykowanego procesora graficznego.

Nie chcesz Intela? Sprawdź laptopy z procesorem AMD

Nie zawsze można w budżecie przeznaczonym na zakup komputera zaspokoić zapotrzebowanie na zasoby. Na szczęście Intel nie jest jedynym producentem chipsetów, a na rynku istnieją producenci, którzy w rozsądnej kwocie mogą dostarczyć rozwiązania nieustępujące wcale wydajnością. AMD od wielu lat radzi sobie w tej trudnej branży. Dostępne są laptopy z procesorem AMD. Co powiesz na komputer Thinkpad E590 z procesorem AMD Ryzen 2 GHz z grafiką Vega 8? Czy wiesz, ile pamięci RAM posiada ten egzemplarz? 20 GB! W dodatku w komputerze znajduje się dyski SSD o pojemności 512 GB, zapewniając bezbłędną wydajność. W tej ofercie znajdziesz również skaner linii papilarnych. Dzięki temu, oprócz zwykłego odblokowywania hasła lub hasła otrzymujesz dodatkową metodę logowania do komputera. Weź to pod uwagę, wybierając system operacyjny Windows 10.