Jasnoniebieski płytki do łazienki

Wiele osób poszukuje płytek, które pozwolą na stworzenie jasnej łazienki, płytki kremowe czy też białe mogą optycznie powiększyć pomieszczenie.

Możemy wybrać różne odcienie kolorystyczne, obecnie coraz więcej osób poszukuje kolorystyki zielonej, czerwonej czy też niebieskiej. Dostępne są różne płytki które imitują kamień naturalny, marmur czy też granit w różnych kolorach. Płytki obecnie posiadają nadruki cyfrowe co sprawia, że do złudzenia przypominają płytki kamienne.

Jasnoniebieski płytki do łazienki

Płytki Egen Bahia Blue imitujące marmur

Dobrym przykładem płytek marmuropodobnych jest model Egen Bahia Blue, jest to płytka w jasnej kolorystyce niebieskiej, imituje ona marmur, posiada charakterystyczny dla kamienia żyłki. Znajdziemy tu wiele kolorów jest to szarość, niebieski, także elementy koloru żółtego czy też rdzawe wstawki. Płytka wykonana jest z gresu, charakteryzuje się wysoką jakością jest to płytka gatunek I. Dodatkowo jest rektyfikowana, zatem posiada równe brzegi, kąty 90 stopni jest to istotne w przypadku kiedy chcemy zminimalizować fugę, której grubość wówczas wynosić 0,2 mm. Dzięki temu uzyskamy powierzchnię jednolitą, będzie to bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku kiedy poszukujemy płytek podłogowych lub też ściennych do naszej łazienki.

Są to dość duże płytki prostokątne, o długości 120 cm i wysokości 60 cm, jest to płytka błyszcząca, wykonana z gresu polerowanego. Płytka jest wykonana w technologii tonalnej, oznacza to iż poszczególne płytki będą różniły się rysunkiem oraz odcieniami. Dlatego bardzo dobrze mogą imitować płytki z kamienia naturalnego które będą różniły się pomiędzy sobą, z pewnością jest to bardzo pożądany efekt w przypadku imitacji kamienia naturalnego. Możemy zastosować je na podłodze ale także dobrze sprawdzą się na ścianie, możemy wykonać z nich obudowę wanny, prysznica stworzyć półki w naszej łazience. Oczywiście mogą być wykorzystane także w naszej kuchni, kolory kremowy, beżowy, niebieski mogą być dopasowane wielu innych kolorów w naszych pomieszczeniach.

Płytki Egen Bahia Blue możemy nabyć w sklepie internetowym pod adresem http://plytkigresowe.bloginfo.pl/uniwersalne-plytki-gresowe-do-roznych-wnetrz/, płytka pakowana jest po dwie sztuki, w opakowaniu znajdziemy 1,44 m2. Z pewnością będzie to rozwiązanie dla osób które chcą stworzyć wnętrze jasne, o ciekawej, nietuzinkowej kolorystyce.