Jasne kolory w kuchni i łazience

Białe płytki są jednym z najczęstszych wyborów, jeżeli poszukujemy pomysłu na aranżację łazienki i kuchni.

Możemy stworzyć białą podłogę, ścianę. Płytki białe bardzo dobrze łączą się z płytkami w innych kolorach, płytkami w stylu marmuru, płytkami drewnopodobnymi. Dzięki temu możemy łatwo uzyskać bardzo ciekawe aranżacje. Płytki w białych kolorach dostępne są w standardowych rozmiarach, dzięki czemu łatwo stworzymy kolorowe aranżacje.

Jasne kolory w kuchni i łazience

Dlaczego warto wybrać białe płytki podłogowe?

Białe płytki mogą świetnie sprawdzić się w stylu skandynawskim, w połączeniu z meblami w różnych kolorach. Biały to kolor uniwersalny, dlatego będzie pasował do każdego wnętrza, będzie je rozjaśniał, jak również powiększał optycznie. Do białych płytek możemy łatwo wybrać różne elementy wykończeniowe, przykładowo w łazience może być to szkło, wykończenia metalowe, srebrne lub złote. Białe płytki podłogowe można dobrać z warstwą szkliwa, które będzie zabezpieczało przed działaniem wody. Jest to bardzo dobre rozwiązanie do naszej łazienki lub też kuchni. Dostępne są także płytki matowe, gres, ceramika, płytki w różnych rozmiarach oraz o różnej grubości.

Biel to kolor, który nie wychodzi z mody, obecnie producenci płytek ceramicznych oraz gresowych mogą zaoferować bardzo wiele odcieni koloru białego. Możemy wybrać chłodną lub ciepłą biel, kolor wpadający w błękit czy też w kolor żółty. Dzięki temu możemy wybrać najbardziej optymalny kolor do naszych pomieszczeń. Biały kolor wprowadza wrażenie czystości, rozjaśnia pomieszczenie odbijając światło, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w pomieszczeniu, gdzie mamy niewielkie okno. Kolor biały to doskonałe tło do wielu elementów wyposażenia wnętrza w naszej łazience, kuchni, może bardzo ciekawie podkreślić wygląd naszych szafek, będzie to także uniwersalne połączenie, przykładowo możemy wybrać białe płytki na ścianę oraz płytki drewnopodobne na podłogę.

W ofercie producentów znajdziemy wysokiej jakości białe płytki podłogowe wykonane z gresu, mogą być to modele szkliwione, polerowane, a także płytki gresowe na zewnątrz. Kupując białe płytki zwracamy uwagę na ich właściwości, takie jak antypoślizgowość czy odporność na zarysowania i ścieranie. W poszukiwaniu ciekawych inspiracji zerknij na https://kaflando.pl.