Jak dobrać odpowiednią na ślub fryzurę do struktury swoich włosów

Chociaż ślub to eleganckie i formalne wydarzenie, twoja fryzura może być dość swobodna, o ile będzie dopracowana i zadbana.

Jest to typ uniwersalnej fryzury, która na każdym wygląda świetnie i nie wymaga wiele zabiegów stylizacyjnych. Aby uzyskać dodatkową strukturę, możesz podkreślić kilka pasm na wierzchu odrobiną żelu lub pomady do włosów. Krótkie i klasyczne fryzury zawsze dobrze wyglądają podczas oficjalnych okazji, takich jak ślub. Dodatkowo taka fryzura doda ci elegancji i zawsze będzie wyglądała schludnie. Możesz również zostawić nieco dłuższe włosy na górze głowy i zaczesać je na bok lub do góry, a dla pewności, że będą odpowiednio wyglądały przez cały wieczór, utrwal fryzurę za pomocą niewielkiej ilości produktu do stylizacji włosów. Jeśli twoje włosy są naturalnie falowane lub kręcone, szkoda byłoby ich nie pokazywać. Aby uzyskać stylizację odpowiednią na tę okazję, wybierz krótką fryzurę z podgolonymi bokami, która może być również świetnym wyborem dla gości weselnych. Jednym ze sposobów na okiełznanie loków bez poświęcania stylu jest trzymanie się wysokiego podcięcia boków i tyłu fryzury. Kontrast utworzony przez krótkie boki i dłuższy szczyt pozwala skupić się na odważnej fakturze takich włosów. Jeśli masz dość proste włosy, ale nadal chcesz położyć nacisk na teksturę fryzury, możesz to zrobić bez problemu. Nie zostawiaj jednak zbyt długich włosów, zamiast tego wybierz krótszą opcję. Aby uzyskać dodatkowy kontrast, wybierz wysokie golenie po bokach.

Jest to świetna opcja do dodania odrobiny nowoczesności do prostych fryzur ślubnych.

Zobacz, jak odpowiednio dobrać fryzury męskie na wesele na Moment.pl. Formalne fryzury dla średnich włosów oferują szeroki wachlarz możliwości do wyboru z okazji dnia ślubu. A jednym z najłatwiejszych do zastosowania są włosy zaczesane do tyłu lub na bok. W rzeczywistości fryzury ślubne dla średnich włosów mogą być dość stylowe i wszechstronne. Pozwalają na wiele różnych stylizacji, dostosowując się do okoliczności mniej lub bardziej formalnych.