Badania wariograficzne – wynajmij wariograf dla swoich potrzeb!

Nowoczesna technologia pozwala wykrywać prawdę – badania wariograficzne rozpowszechniły się, dzięki czemu ważne badania mogą być wykonywane w bardzo wielu różnych okolicznościach.

Obecnie takie badania są wykorzystywane na przykład w przypadkach konfliktów rodzinnych, ale też możemy się spotkać ze sytuacjami wykorzystania wariografu w pracy wymiaru sprawiedliwości czy do dochodzenia racji w prywatnych firmach.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje ci na przykład bardzo dobrze przygotowanie badania rodzinne. Cała operacja będzie przeprowadzona przez wykwalifikowanych biegłych. Tego typu badania mogą rozstrzygać wewnętrzne konflikty co o udziału określonych osób w newralgicznym wydarzeniu, czy też czynności. Warto jest jednak pamiętać o tym, że osoba, która przechodzi badanie powinna być zdrowa, w przeddzień odbycia się badania nie może spożywać alkoholu. Trzeba też wiedzieć o tym, że ekspert nigdy nie zada pytania które mogłoby naruszyć podstawowe prawa człowieka, na przykład prawo do wolności wyznania czy też orientacji seksualnej. Oczywiście badany może odmówić odpowiedzi na zadane pytanie.

Sam proces badania to bardzo ciekawa sprawa, którą warto jest bliżej poznać. Odbywa się to poprzez zadawanie pytań lub też pokazywanie zdjęć osobie podejrzanej – zazwyczaj w jednym teście jest od 6 do 12 pytań, całość jest powiązana tematycznie z jednym zdarzeniem. Ekspert w swoich pytaniach wybiera takie elementy, które powinny utkwić osobie badanej, jeśli była sprawcą – każde takie wydarzenie powinno bowiem zostawiać ślady pamięciowe. Wszystkie pytania będą albo nazwane krytycznymi – kiedy dotyczą bezpośrednio zdarzenia, lub też kontrolnymi – które to sprawdzają reakcję organizmu i pozwalają skalibrować urządzenie.

Takie wyniki są niesamowicie wiarygodne i odzwierciedlają sposób postępowania badanej osoby. Takie testy mają bardzo wysoką skuteczność dowodzenia prawdy wtedy, kiedy miejsce, czas, osoby biorące udział w wydarzeniu są znane tylko niewielkiemu kręgowi osób, oraz kiedy badany nie mógł dostać informacji z zewnątrz od osoby zlecającej badanie – na stronie www.wariograf.com.pl znajdziesz więcej informacji na ten temat.