Zadbaj o marmur z firmą Eko-Blask!

Posadzka z kamienia naturalnego to coraz częściej stosowane rozwiązanie nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale również w domach prywatnych.

Marmur od dawna był oznaką luksusu – nadaje on wnętrzu szyku i sprawia, że nasze pomieszczenia wyglądają ekskluzywnie.
Decydując się na taką inwestycję, warto mieć świadomość, że podłoga kamienna wymaga regularnej konserwacji, dlatego warto powierzyć jej utrzymanie profesjonalistom z Eko-Blask. Jest to firma z 27-letnim stażem, mająca doświadczenie w konserwacji i zabezpieczaniu posadzek kamiennych. W swojej ofercie posiadają kompleksowe usługi renowacji podłóg z marmuru, granitu, jak również posadzki betonowej czy lastryko.
Marmur, ze względu na swoje pochodzenie, nie wykazuje zbyt dużej wytrzymałości – oddziałują na niego kwasy obecne w owocach oraz chemia używana w codziennym gospodarstwie domowym. Nie jest to też materiał odporny na zarysowania – przy braku zabezpieczenia, nawet piasek może być przyczyną rys i ubytków w podłodze.

Zadbaj o marmur z firmą Eko-Blask!

Poddany zbyt długiemu działaniu wody ulega przebarwieniom, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia konserwacja.

Przed przystąpieniem do renowacji i zabezpieczenia posadzki należy starannie ocenić wielkość uszkodzeń i stopień jej zniszczenia – pozwoli to na odpowiedni dobór sprzętu oraz środków niezbędnych do renowacji. Pielęgnacja marmuru nie jest prosta, należy bowiem starannie dobierać technologię jej czyszczenia. Tak ważna jest więc precyzja i doświadczenie firmy, na którą się decydujemy – źle dobrana metoda odnowienia kamienia może przyczynić się do jego jeszcze większego uszkodzenia.
Eko Blask w swojej pracy używa najnowszych technologii i profesjonalnych środków chemicznych, co pozwala im świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Firma może pochwalić się ogromną liczbą realizacji, co przekłada się na ich bogate doświadczenie i znajomość swojej branży. Wybierając Eko-blask, masz pewność, że Twoja posadzka znajduje się w profesjonalnych rękach.