Podróżuj mądrze dzięki tym krótkim wskazówkom

Podróżowanie z dużą grupą przyjaciół może sprawić, że wakacje będą naprawdę niesamowite. Nie ma nic lepszego niż wyjechać na wakacje z przyjaciółmi, i jest wiele miejsc docelowych, które mogą pomieścić duże grupy. W tym artykule znajdziesz kilka pomysłów na maksymalizację zabawy podczas następnej przygody grupowej.

Ostrożność przy zakupach podczas podróży pomoże ci przejść przez odprawy celne. Pamiętaj, że wszystko, co kupisz w podróży, musi przejść przez zwyczaje, gdy wrócisz do domu, więc zachowaj ostrożność, gdy widzisz sprzedawców ulicznych za granicą lub innych sprzedawców, którzy mogą oferować podróbki lub niebezpieczne pamiątki, które będziesz musiał później przekazać.

Bądź elastyczny podczas planowania podróży. O ile nie ma powodu, aby podróżować w określonym dniu, elastyczność pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Umożliwienie stronie rezerwacyjnej, aby wyszukać loty w pobliżu żądanych dat podróży, może zaoszczędzić nawet sto dolarów za lot, zwłaszcza jeśli przeniesie Cię z weekendowego lotu.

Weź bielizny podczas następnego podróżowania. To niecodzienny przedmiot do rozważenia pakowania, ale może być całkiem przydatny.

Powinieneś znać konwencje przechylania dla portierów i gospodyń. Ludzie zazwyczaj polecają złotówki za torebkę dla boya hotelowego i 2-5 $ dziennie dla pokojówki. Jeśli dobrze zrobisz napiwek, z większym prawdopodobieństwem dostaniesz dobrą obsługę i będziesz w dobrych stosunkach z personelem hotelu podczas pobytu.

Podróżując do nowej lokalizacji, należy rozważyć pakowanie starych ubrań, których już nie obchodzi. Jeśli możesz porzucić stare ubrania po drodze, będziesz mieć więcej miejsca w bagażu na nowe ubrania lub pamiątki, które kupisz podczas podróży. Poza tym podróżowanie jest trudne i może zniszczyć nowe ubrania.

Gdy odwiedzasz nieznane miasto, pamiętaj, by spędzić kilka minut na czacie z hotelowym konsjerżem. Konsjerż jest ekspertem w tej dziedzinie i jego praca polega na zapewnieniu zadowolenia z pobytu. Poproś swojego konsjerża, aby zarezerwował restaurację lub zarezerwował bilety na show. Twój konsjerż często może dostać się do miejsc na żądanie.

Podróżowanie przyjazne dla zwierząt może być bardzo satysfakcjonujące, jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Upewnij się, że wiesz, czy twój pies podróżuje dobrze przed poddaniem go długich podróży samochodem. Internet może pomóc znaleźć przyjazne dla zwierząt noclegi i miejsca docelowe, dzięki którym wakacje z pupilem będą przyjemne i niedrogie. Dawno minęły czasy od opuszczenia twojego futrzanego przyjaciela do domu.

Zawsze zostawiaj kopię planu podróży z kimś z powrotem w domu, aby mogli Cię śledzić. Pamiętaj, aby podać numery telefonów i adresy, aby w razie potrzeby móc się z Tobą skontaktować. Nigdy nie wiesz, jaki rodzaj niebezpieczeństwa może pojawić się podczas twojej nieobecności.

Jeśli podróżujesz z wieloma urządzeniami elektronicznymi, pamiętaj o zapakowaniu paska wylotowego do torby. Wiele pokoi hotelowych ma ograniczoną liczbę punktów sprzedaży i często znajdują się one za meblami lub w niewygodnych miejscach. Korzystając z własnej taśmy wyjściowej, będziesz miał dużo miejsca na podłączenie wszystkich swoich różnych ładowarek.

Podróżowanie ze zwierzakiem oznacza, że ​​musisz priorytetowo traktować zwierzaka we wszystkich rozmowach i rezerwacjach. Musisz przynieść odpowiednie zapisy dotyczące szczepień dla swojego zwierzaka, a także będziesz chciał zapytać o przepisy dotyczące zwierząt domowych w jakimkolwiek hotelu, agencji wynajmu samochodów i innych obiektach, z którymi może korzystać twój zwierzak / odwiedzając go.

Jak stwierdzono na początku tego artykułu, nie ma nic lepszego niż wycieczka z dużą grupą przyjaciół. Podróżowanie z grupą otwiera drzwi do wielu różnych zajęć, które z pewnością będą świetną zabawą. Zastosuj porady z tego artykułu, aby zmaksymalizować swoją zabawę, gdy następnym razem podróżujesz z przyjaciółmi.