Przed zakupem samochodu Przeczytaj te porady

Zakup auta to zazwyczaj stresujące doświadczenie. Ale nie musi tak być. Przy odrobinie wiedzy i determinacji, zakupy w samochodzie mogą być pozbawione stresu. Skorzystaj z poniższych porad, aby sprawić, że zakupy w samochodzie będą takie, jakie lubisz, z nowym, błyszczącym samochodem, który się pokaże.

Powinieneś bardzo poważnie traktować proces kupowania samochodu. Wiele osób jest tak zadowolonych z perspektywy zakupu samochodu, że nie myśli o powadze tego zadania. Kupno samochodu to poważna inwestycja finansowa i powinieneś zrobić wszystko, aby pozostać sprawnym.

Nie pozwól sobie na rozmowę w samochodzie, na który cię nie stać. Samochody sportowe wyglądają ładnie i możesz być słodko przekonany do takiego zakupu. Sprzedawcy zarabiają na prowizjach, a niektórzy sprzedawcy umieszczają własne zyski finansowe w najlepszym interesie.

Uważaj na wyprzedaże w biurze finansującym. Kiedy dotrzesz do biura finansowania, zawsze otrzymasz ofertę przedłużonej gwarancji, ochrony wnętrza, ubezpieczenia luk i inne tego rodzaju dodatki. Upewnij się, że dobrze je rozumiesz przed podjęciem decyzji o ich zakupie. Większość z nich nie jest warta pieniędzy, które wydasz, a lepiej oszczędzać każdego miesiąca, jeśli potrzebujesz naprawy lub w twoim wnętrzu pojawi się plama.

Przyjrzyj się spodniej części pojazdu. Staraj się, aby oczy były obrane w poszukiwaniu śladów rdzy i erozji. Samochód może wyglądać świetnie na zewnątrz, ale rozpada się pod nim. Jeśli zobaczysz rdzę pod pojazdem, ruszaj dalej. Może to oznaczać wiele późniejszych napraw.

Poznaj swoje granice. Zanim zaczniesz robić zakupy na następny samochód lub ciężarówkę, zdecyduj, ile możesz zapłacić i trzymaj się tego. Nie zapomnij uwzględnić zainteresowania swoimi obliczeniami. Możesz również zapłacić około 20 procent jako zaliczkę, więc bądź przygotowany.

Nie popełnij błędu, uważając, że musisz zapłacić pełną cenę wywoławczą za używany samochód. Zawsze powinno być miejsca na negocjacje. jeśli samochód był na rynku przez jakiś czas bez kupujących, to sprawi, że sprzedawca będzie chętniej przyjmował ofertę mniejszą niż ta, o którą prosi.

Nigdy nie zostawiaj samochodu z dealerem na noc. Wiele salonów dealerskich oferuje możliwość skorzystania z samochodu, który rozważasz w domu, aby przetestować go dłużej. Choć z pewnością jest to atrakcyjne, oznacza to, że mają możliwość posiadania samochodu będącego zakładnikiem. To sprawia, że ​​trudniej jest odejść od złej oferty i nie jest to korzystne.

Sprawdź wartość swojego handlu. Nie tylko musisz znaleźć najlepszą cenę za nowy samochód, który chcesz kupić, ale musisz też wiedzieć, ile wart jest twój udział w wymianie. Odrób swoją pracę domową i poznaj wartości detaliczne i hurtowe Twojego handlu. Staraj się uzyskać wartość detaliczną od dealera.

Zakupy nowego samochodu mogą wydawać się skomplikowane, jeśli chodzi o ceny. Zabierz ze sobą iPada lub telefon do sprzedawcy. Możesz przeszukiwać Internet i wyszukiwać kalkulatory płatności samochodowych, dzięki którym dowiesz się, jaka będzie Twoja płatność, bez konieczności polegania na sprzedawcy.

Możesz kupować samochody bez przechodzenia ton stresu. Podczas zakupów samochodów jest coś, co wielu uważa za stresujące, z kilkoma ogólnymi wskazówkami, możesz odjechać w nowym samochodzie w mgnieniu oka. Skorzystaj z tych wskazówek, aby sprawić, że zakupy w samochodzie będą przyjemne.