Odświeżacze powietrza Felce Azzurra z linii Atmosphere

Odświeżacze powietrza mają mnóstwo zapachów oraz rodzajów, co zdecydowanie pozwala dobrze dopasować ich charakter do danego pomieszczenia. Uniwersalność i wygoda to z pewnością główny atut odświeżaczy w sprayu, dlatego też używane są chętnie w każdej przestrzeni. Te w żelu, w odróżnieniu od świeczek zapachowych, są z kolei bardzo wydajne i sprawdzają się w miejscach takich jak łazienka czy toaleta. Te elektryczne najczęściej zalecane są do miejsc ogólnodostępnych. Nie da się jednak zaprzeczyć, że oprócz ich rodzaju, bardzo istotny jest także ich zapach. W końcu nie może być on męczący i zbyt intensywny. Zamiast odstraszać, ma budzić pozytywne skojarzenia. Jakie odświeżacze powietrza posiadają takie zalety i wyróżniają się unikalnym zapachem?

Są to z pewnością odświeżacze powietrza, które można znaleźć w ofercie włoskiej marki Felce Azzurra, specjalizującej się w produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej. W specjalnej linii odświeżaczy o nazwie Atmosphere, znajdziemy takie zapachy jak Zen Garden, Summer Nights i Pure Garden. Pierwszy z nich łączy w sobie kwiatowe aromaty piwonii z wonią owocową. W kompozycji drugiego znajdują się nuty różane i jaśminowe połączone z nutą herbacianą. Z kolei trzeci zapach tworzą drzewne aromaty i cytrusy, które przywodzą na myśl czystość górskiego powietrza.

Pochodząca z Włoch marka Felce Azzurra to ciesząca się długoletnią tradycją firma, doskonale znana w całej Italii. Balsamy, żele pod prysznic, dezodoranty, kremy, żele pod prysznic, talki – oferta Felce Azzurra jest naprawdę szeroka i spotyka się ze sporym zainteresowaniem tamtejszych klientów. Dziś możliwość zapoznania się z tym bogatym asortymentem mają także konsumenci z Polski – wszystko dzięki polskiemu dystrybutorowi Foodtrade Sp. z o.o., który sprawił, że produkty Felce Azzurra można znaleźć na sklepowych półkach sieci Carrefour, Merco, Makro czy Piotr i Paweł.