Archiwum funkcjonalne lub designerskie

Czy na pewno musisz wybierać?

Prowadząc archiwum należy zapewnić pracownikom odpowiednie warunki. Najważniejszym aspektem będzie jego funkcjonalność. Ale czy tylko? O czym jeszcze należy pamiętać organizując taką przestrzeń?

Archiwum jest jednym z tych pomieszczeń, które należy zaplanować z pomysłem, aby spełniało swoją funkcję. Musimy pamiętać, że wyposażenie ma również zagwarantować naszym pracownikom wygodę.

Czy archiwa muszą być nudne?

Oczywiście, że nie! Koniec z archiwami, które kojarzą się z ciemnymi pomieszczeniami, w których trzeba zarwać noce, aby znaleźć to, co potrzebne nam jest na już. Regały archiwalne przesuwne obecnie są warunkiem niezbędnym w urządzaniu takiej przestrzeni.

Na co zwrócić uwagę kupując regał archiwalny?

Na rynku istnieje wiele rodzajów regałów, które mają na celu ułatwienie pracy w archiwach. Na pierwszym miejscu musimy postawić komfort pracowników oraz mieć na uwadze ich zdrowie. Wiemy dokładnie, że regały potrafią być naprawdę ciężkie. Nikt nie powinien, a obecnie nie musi nadwyrężać swojego zdrowia pracując w takim miejscu.

Napęd elektryczny „Soft touch”

Czym jest napęd elektryczny „Soft touch”? To innowacyjny program, dzięki któremu korzystanie z archiwum nigdy już nie będzie takie samo. Masz dość przesuwania ciężkich półek wypełnionych po brzegi dokumentami? Regały z elektrycznym napędem są wyposażone w panel sterujący ułatwiający przesuwanie zbiorów bez wykorzystywania siły. Wystarczy dotknąć panel w odpowiednim miejscu, aby przesunąć cały regał. Czy taka konstrukcja będzie stabilna? Tak! Półki są wyposażone w czujniki dojazdu. Dzięki nim regały zatrzymują się w odpowiednim miejscu. Co kiedy napotkają przeszkodę? Wtedy automatycznie się zatrzymują. A co w momencie, kiedy przeładujemy dany regał? Dzięki zabezpieczeniom wprowadzonym w regałach z napędem „Soft touch” – półka nie ruszy z miejsca.

To jeszcze nie wszystko…

Zapoznając się z ofertą sklepu Lobby Meble poznają Państwo regały archiwum na najwyższym poziomie. Znajdują się tam regały z napędem elektrycznym „Soft touch” wyposażone w dodatkowe elementy takie, jak: wysuwane póki, szuflady ramowe oraz zapas podpórek do dokumentów. Firma gwarantuje wytrzymałość produktów oraz ich designerski wygląd. Meble sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, ale i w tych mniejszych. Istnieje również możliwość zakupu wyposażenia na specjalne zamówienie odpowiednio dopasowane do możliwości danej przestrzeni.