Napad głodu w centrum miasta – ubrania do karmienia rozwiążą problem

Będąc w ciąży, nosiłaś swoje dziecko pod sercem i dbałaś o nie, jak tylko mogłaś. Pomagały Ci w tym nie tylko odpowiednia dieta, spokój i zdrowy styl życia, ale również sukienki ciążowe, bluzy ciążowe, czy spodnie dla ciężarnych. Gdy maleństwo pojawiło się na świecie – będziesz potrzebować modyfikacji w garderobie. Dzięki niej, łatwiej będzie Ci wypełniać obowiązki rodzica.

Bez stresu

Nie zawsze będziesz w stanie przewidzieć, kiedy Twoje dziecko będzie głodne. Takie niespodzianki będą zdarzać się przede wszystkim na początku Twojej rodzicielskiej drogi. Czy z tego powodu masz zrezygnować z długich spacerów i zamknąć się w domu lub ograniczyć je jedynie do wędrówek wokół domu? Oczywiście, że nie! Trzeba znaleźć rozwiązanie, które przygotuje Cię na niespodziewane.

Przygotowując się do wyjścia, zabierasz ze sobą dodatkowe pieluchy, zasypki, chusteczki, butelkę z wodą, dodatkowe ubranka dla dziecka i kilka innych gadżetów. Powinnaś pamiętać również o sobie, a konkretnie o swojej odzieży. Postaw na ubrania do karmienia, które szybko przyzwyczają Cię do wygody i pozwolą na dyskrecję! Modeli jest naprawdę wiele! W ofertach sklepów znajdziesz np. sukienki do karmienia, koszulki do karmienia, bluzki do karmienia, a nawet golfy dostosowane do tej czynności. Możesz więc przygotować sobie strój odpowiedni do okazji i pogody.

Co ciekawe, ubrania do karmienia nie muszą być bezkształtne. Każda młoda mama chce czuć się kobieco i atrakcyjnie. Dlatego gros producentów stawia na specjalnie przygotowywane fasony, podkreślające atuty sylwetki i maskujące brzuszek.

Jak to działa?

Ubrania do karmienia nie są skomplikowane w obsłudze. Mają przecież zagwarantować Ci spokój, pozwolić się zrelaksować i zadbać o dyskrecję. W zależności od modelu, producenci używają albo specjalnych suwaków, wszywanych na wysokości piersi, albo nakładają na siebie kilka warstw materiału. W pierwszym przypadku wystarczy rozsunąć suwak, aby udostępnić dziecku pierś, bez odsłaniania jej zanadto. Nie będziesz mieć również problemu ze schowaniem jej. Drugie rozwiązanie polega na rozchyleniu warstw materiału, aby nakarmić dziecko, bez zdejmowania i rozpinania bluzki czy sukienki.

Dzięki tym prostym trikom możesz karmić bez stresu wszędzie tam, gdzie będziesz chciała. Ubrania do karmienia dbają o komfort dla mam i dyskrecję. Nie będziesz szukać gorączkowo szalu, ani tetry, aby zakryć biust, bo nie będzie takiej potrzeby. Dla Ciebie wyjścia staną się mniej stresujące, a Twoje dziecko będzie mogło zaspokoić głód w każdej sytuacji.

Zadbaj o jakość

Zarówno skóra matki, jak i dziecka wymaga specjalnej troski i opieki. Zrezygnuj więc z kupowania ubrań, wytworzonych ze sztucznych materiałów. Postaw na naturalną bawełnę. Dobrze, aby miała atesty, informujące o tym, że tkanina jest przyjazna niemowlętom. Dzięki temu będziesz spokojna o swoje maleństwo. Produkty, spełniające nawet najbardziej rygorystyczne normy, znajdziesz np. w sklepie Koszulove.