Kolekcja szkliwionych płytek gresowych Cossima White Satin

Szkliwione płytki gresowe to obecnie najczęściej stosowane rozwiązania wykończenia ścian w łazienkach czy holach domów i mieszkań.

Ich właściwości pozwalają na łatwe zachowanie czystości małym nakładem sił, a właściwości fizyczne pozwalają gwarantują odporność w warunkach podwyższonej wilgotności pojawiającej się najczęściej nawet w najlepiej wentylowanych łazienkach. Gres stosujemy zarówno na ścianach – do różnej wysokości w zależności od stosowanych trendów i przeznaczenia (np. w miejscu prysznica stosuje się najczęściej płytki sięgające niemal do sufitu, w innych częściach łazienki płytki gresowe mogą sięgać dużo niżej), jak i podłogach. Specjalne płytki podłogowe są często znacznie bardziej trwałym rozwiązaniem niż panele, płytki berlineckie czy tak nieodporne na zwiększoną wilgotność i ścieranie drewno.

Kolekcja szkliwionych płytek gresowych Cossima White Satin

Czy płytki Cossima White Satin są odpowiednie dla mnie?

Aranżacja łazienki ma duże znaczenie nie tylko w ujęciu wytrzymałości materiałów, łatwości zachowania czystości czy praktycznych zastosowań. Obecnie często traktujemy te pomieszczenia jako miejsca wypoczynku i relaksu, jakiemu możemy oddać się w wannie czy pod prysznicem. Wybór płytek łazienkowych ma więc fundamentalne znaczenie nie tylko z poziomu rozwiązań praktycznych, ale też znaczące jest dla naszego poczucia komfortu i zmysłu estetyki. Dużo łatwiej jest zrelaksować się w pomieszczeniu o nienachalnych barwach, dyskretnym i pełnym elegancji uroku, dopracowanych pod każdym względem. Kolekcja Cosssima dostarcza płytki ścienne i ścienno podłogowe w neutralnych i eleganckich barwach bieli i szarości, wzorze naturalnego kamienia o takiej samej nazwie. Kolekcji płytek ceramicznych pazura dodają wzory żył kamiennych w odcieniach miedzi. Ten zestaw płytek jest odpowiedni dla osób odważnych, jednocześnie ceniących sobie prostotę, harmonię wnętrz i elegancję.

Otwórz cosima white satin i sprawdź proponowane aranżacje łazienek.