Zamiast wizytówek rozdawaj klientom gadżety reklamowe

Na targach lub wystawach produkty promocyjne są znacznie lepsze niż wizytówka czy ulotki.

Zasadniczo wizytówki lądują w szufladzie lub koszu na śmieci, podczas gdy przedmiot o praktycznym zastosowaniu ma swoją wartość dla odbiorców, może być przez długi czas użytkowany. Wybierając gadżety reklamowe jako część kampanii marketingowej warto wziąć pod uwagę swoją grupę docelową, aby produkt był dla niej atrakcyjny, przydatny, chętnie przyjmowany i użytkowany, stając się nośnikiem reklamy dla twojej firmy.

Zamiast wizytówek rozdawaj klientom gadżety reklamowe

Parasole reklamowe to przydatny upominek dla klientów

Jako gadżet reklamowy sprawdzają się różnorodne przedmioty, takie jak odzież, artykuły biurowe i piśmiennicze, elektronika, torby na zakupy, breloczki do kluczy, kubki, butelki wielokrotnego użytku, parasole i wiele innych artykułów, na których można nanosić nadruki, nazwę i logo firmy, dane kontaktowe, takie jak numer telefonu czy adres strony internetowej. Dobrze w roli gadżetu reklamowego sprawdzają się długopisy i notatniki, jak również praktyczne parasole, które znajdziemy w wielu rodzajach, modelach, kolorach.

Parasole reklamowe chętnie są przyjmowane przez odbiorców. Jest to przydatny gadżet reklamowy, który cieszy się popularnością nie tylko jesienią. Parasole to przedmioty doskonale nadające się do nadrukowania logo, nazwy i danych firmy, obszar nadruków jest dość duży, będą one dobrze widoczne z daleka. Parasole są dostępne w pełni dostosowanych kolorach i wzorach, które uzupełniają drukowanie logo i przekaz twojej marki. Gadżety promocyjne to skuteczny sposób na zwiększenie działań marketingowych marki. Podczas gdy powszechnie rozdaje się wizytówki i ulotki, które zazwyczaj trafiają do kosza, jako alternatywę można wykorzystać przydatne przedmioty z logo.

Zazwyczaj, gdy parasole są używane jako gadżety promocyjne, są trzymane w biurze czy w domu potencjalnego klienta, a gdy zajdzie potrzeba, zostaną użyte do ochrony przed deszczem. Parasole są przydatne nie tylko podczas opadów, ale gdy klient wyjdzie z takim parasolem reklamowym na ulicę, branding twojej firmy będzie widoczny dla przechodniów. Znajdziemy szeroki wybór produktów reklamowych, takich jak parasole reklamowe, mogą to być parasole składane i rozkładane automatycznie, teleskopowe, mniejsze parasole mieszczące się w torebce.