Wskazówki dotyczące ubezpieczenia samochodu — musisz wiedzieć

Przez całe życie dojdziesz do punktów, w których musisz ubezpieczyć różne przedmioty, aby chronić ich wartość na wypadek wypadku.

Ze wszystkich opłat ubezpieczeniowych będziesz musiał dokonać. Ubezpieczenie komunikacyjne będzie jedną z największych i najbardziej wymagających finansowo opcji, na które musisz się zdecydować. Upewnij się, że przestrzegasz kilku podstawowych wskazówek, kiedy w końcu dojdziesz do tego punktu.W miarę starzenia się, skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową o zniżkach. Jeśli masz długą historię nawyków bezpiecznej jazdy, Twój wiek może kwalifikować Cię do dalszych obniżek stawek. Większość firm ubezpieczeniowych ma idealne miejsce w wieku około pięćdziesięciu pięciu do siedemdziesięciu lat, jeśli chodzi o zniżki związane z wiekiem na swoich polisach.Jednym, mniej znanym sposobem na uzyskanie dalszych zniżek na ubezpieczenie samochodu, zwłaszcza jeśli masz w pobliżu nastoletniego kierowcę, który jeździ tylko tam i z powrotem do szkoły, jest zapytanie, czy twoje ubezpieczenie oferuje zniżkę za niski przebieg. Jeśli potrafisz dokładnie oszacować rzeczywisty przebieg, którym jeździ nastolatka i dokładnie go zgłosić, zapłacisz mniej.Prawie każda firma ubezpieczeniowa pobiera opłaty w zależności od ryzyka, które stwarzasz, więc świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest wystawienie się ubezpieczycielowi na kierowcę niskiego ryzyka. Jednym ze sposobów zmniejszenia ryzyka jest podłączenie urządzenia GPS do pojazdu. Te urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą pozwalają firmom ubezpieczeniowym zaoszczędzić tysiące, jeśli Twój samochód zostanie skradziony, a oszczędności przechodzą na Ciebie.Niektóre firmy zajmujące się ubezpieczeniami samochodowymi usprawniły obsługę roszczeń związanych z wymianą szyb. Jeśli kupujesz nowy zasięg, nie zapomnij o tej korzyści. W zależności od przewoźnika możesz zrezygnować z odliczenia, co oznacza, że ​​Twoje szkło może zostać naprawione lub wymienione bez żadnych kosztów, a Twój ubezpieczyciel może nawet wysłać firmę szklarską do Twojego domu lub miejsca pracy, aby było to jeszcze łatwiejsze.W niektórych stanach możesz złożyć dowód odpowiedzialności finansowej i zrezygnować z konieczności zakupu polisy ubezpieczeniowej. Wskazówki dotyczące ubezpieczenia samochodu — musisz wiedzieć

Jeśli zdarzy się, że twój stan jest jednym z tych, sugeruję przyjrzenie się temu, ponieważ może to zaoszczędzić na składkach ubezpieczeniowych co miesiąc.

Jedyną wadą jest to, że jeśli zdarzy się wypadek, a ty jesteś winny, będziesz odpowiedzialny za szkody.Poszukaj polis stanowego ubezpieczenia zdrowotnego. Chociaż istnieją federalne programy zdrowotne dla rodzin o niskich dochodach, niektóre stany pracują nad przyjęciem planów tanich ubezpieczeń zdrowotnych dla rodzin z klasy średniej. Skontaktuj się ze stanowym departamentem zdrowia, aby dowiedzieć się, czy te tanie plany są oferowane w Twojej okolicy, ponieważ mogą one zapewnić szeroki zakres ubezpieczenia przy minimalnych kosztach.Jeśli jesteś w związku małżeńskim, upewnij się, że współmałżonek jest objęty tym samym ubezpieczeniem samochodowym. Wielu ubezpieczycieli samochodowych oferuje zniżki dla osób pozostających w związku małżeńskim. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Małżeństwo wskazuje na pewien poziom stabilności, dzięki czemu w oczach towarzystwa ubezpieczeniowego jesteś bardziej niezawodnym kierowcą.Jeśli szukasz ubezpieczenia samochodowego, nie angażuj się w żadną firmę, dopóki nie otrzymasz wielu ofert. Możesz to zrobić online bez konieczności rozmowy z agentem ubezpieczeniowym lub przedstawicielem handlowym. Otrzymując wiele ofert, zmniejszasz szanse, że firmy ubezpieczeniowe mogą Cię oszukać.Chociaż proste, powyższe wskazówki mogą zaoszczędzić setki i tysiące dolarów rocznie na kosztownych płatnościach za ubezpieczenie samochodu. Chodzi o to, że nie spiesz się i dokładnie oblicz swoje koszty. Wyprzedź zakręt i przygotuj się na to, ile będziesz musiał zapłacić, zanim jeszcze pojedziesz po swój pojazd. Wiedza i badania to klucz do oszczędzania.