Farming Simulator

Farming Simulator 19 pozwala spełnić marzenia o komercyjnym rolnictwie w wirtualnym świecie, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu w świecie rzeczywistym.

Twórcy gry twierdzą, że prawdziwi wielu rolników należy do wiernych fanów tej produkcji. Giants Software, twórca gry, szacuje, że około 25% graczy ma jakiś związek z rolnictwem, a 8–10% to zawodowi rolnicy na pełen etat. Można by pomyśleć, że po długim dniu pracy na roli chcieliby zrobić sobie przerwę po powrocie do domu. Jednak wielu uważa, że jest to mile widziana ucieczka od trudnych realiów życia na farmie. Farming Simulator 19 pozwala graczom wykonywać wiele takich samych prac, jak prawdziwi rolnicy. Na przykład możesz przygotować ziemię pod sadzenie, zbierać plony, nawozić pola i hodować zwierzęta. Ale nie obejmuje wielu wyzwań, przed którymi stają prawdziwi rolnicy.
Zatem nie musisz się martwić, czy Twoje produkty będą się sprzedawać. Nie ma zmieniających się pór roku ani klęsk żywiołowych, nie grozi nam także bankructwo. W rezultacie gra jest bardzo łagodnym i mało ryzykownym doświadczeniem. Farming Simulator

Na przykład Farming Simulator 19 zapewnia dostęp do sprzętu wykonanego przez liderów branży z prawdziwego świata.

W grze możesz kupować traktory, przyczepy i inne produkty znanych marek, takich jak John Deere, Fendt, New Holland, Case IH i wielu innych. Możesz ich używać do wykonywania różnego rodzaju zadań rolniczych. Gra stara się także naśladować operacje biznesowe, z którymi można się spotkać prowadząc prawdziwe gospodarstwo. Na przykład, musisz zarządzać budżetem, dochodami i wydatkami, na które składają się między innymi sprzęt, praca i utrzymanie ziemi. Na swojej wirtualnej farmie musisz oczyścić ziemię, zaorać, uprawiać, wysiewać, nawozić, odchwaszczać, zbierać i sprzedawać swoje produkty, tak jak w prawdziwym życiu. Ponadto możesz wybrać hodowlę zwierząt oprócz upraw lub zamiast upraw. W Farming Simulator 19 można kupić konie, owce, krowy, świnie i kury, które dają ci wełnę, mleko i jajka, które możesz sprzedać. W międzyczasie możesz czerpać zyski z koni i świń poprzez ich hodowlę i sprzedaż. Świnie dadzą ci również obornik, którego możesz użyć na swoich polach jako nawóz.
Zatem gra Farming Simulator 19, jest bardzo realistyczna i z pewnością możemy poznać jak wygląda praca rolnika.