Poznaj historię dinozaurów w wyjątkowym parku rozrywki

Kiedy szukamy pomysłu na spędzenie dnia wraz z całą rodzina bardzo dobrym pomysłem będzie z pewnością park rozrywki w Krasiejowie.

Jest to park tematyczny w którym zapoznamy się z życiem prehistorycznych dinozaurów. W parku znajdziemy wiele naturalnej wielkości figur przedstawiających te wspaniałe stworzenia. Na miejscu znajdziemy wiele interesujących rozrywek, z pewnością dzieci jak i dorośli nie będą się tutaj nudzili. Po całym tygodniu pracy, czy też zajęć szkolnych, park dinozaurów będzie ciekawą odskocznią. W ciągu zapracowanego tygodnia nie zawsze znajdujemy czas dla rodziny, w Krasiejowie będziemy mogli zapomnieć o problemach dnia codziennego i spędzić czas z rodziną. Możemy przejechać się tunelem czasu, kolejka zabierze nas na wycieczkę po historii. Pobyt w parku to możliwość zapoznania się z życiem dinozaurów przed milionami lat. Skamieniałości dinozaurów są odkrywane na całym świecie i badane przez paleontologów, aby dowiedzieć się więcej o wielu różnych gatunkach tych stworzeń. Dinozaury zostały podzielone na wiele gatunki, można było spotkać dinozaury były dwunożne, co oznacza, że chodziły na dwóch nogach.

Niektóre chodziły na czterech nogach, a niektóre były w stanie chodzić na dwu lub też czterech kończynach.

Niektóre dinozaury były pokryte grubym pancerzem, a niektóre prawdopodobnie miały pióra, podobnie jak ich współcześni krewniacy. Większość dinozaurów była roślinożercami, ale niektóre były mięsożerne i aby przeżyć, polowały na inne dinozaury. Na podstawie znalezionych kości można odtworzyć ich wygląd, naukowcy na podstawie znalezionej skamieniałej krtani potrafią także odtworzyć odgłosy jakie wydawały te stworzenia. Obecnie świat dinozaurów może przybliżyć nam park rozrywki w którym będziemy mogli zobaczyć wiele interesujących pokazów. Może być to przykładowo pokaz animacji komputerowych, które pokazują jak żyły kiedyś dinozaury wodne, na uwagę zasługuje pokaz z okazałym prehistorycznym rekinem.