Pomoc doradcy finansowego

Kredyty w Polsce są zaciągane bardzo często. Zadłużenie Polaków w kredytach sięga miliardów złotych. Wybranie odpowiedniej oferty kredytowej wcale nie jest takie łatwe. Niestety, mimo że jest to trudne zadanie to wiele osób nawet nie zwraca na to uwagi.

W jaki sposób bierzemy kredyty? Dzwoni do nas konsultant z banku i my po namowie bierzemy kredyt gotówkowy. Niestety nie sprawdzamy czy przypadkiem inne oferty nie są lepsze. Skoro już ktoś do nas zadzwonił, a my mamy potrzebę posiadania większej gotówki to się cieszymy, że nam kredyt dają. Tak robić nie można, bo ofert z banków jest mnóstwo i tylko pozornie wszystkie wyglądają tak samo. Tak naprawdę, jeśli w jednym oprocentowanie jest mniejsze to prowizja jest większa i na odwrót. Trzeba, zatem tak analizować wszystko żebyśmy wybrali to, co najkorzystniejsze. Im mniej będziemy płacić tym więcej pieniędzy pozostanie nam w kieszeni.

W Polsce problem z wysokim oprocentowaniem i prowizją jest bardzo duży.

Kredyty są po porostu bardzo drogie, dlatego trzeba szukać spośród tych ofert tego, co najlepsze. Pomocną dłoń do nas wyciąga tutaj doradca finansowy, który w naszym imieniu jest w stanie przeszukać wszystkie oferty i wybrać taką, która jest najlepsza z najlepszych. Z pomocą kogoś takiego dotrzemy do wszystkich ofert.

Jak to działa?

Jeśli zgłosimy się do dorady finansowego to on ma oferty nawet z trzydziestu różnych banków. W jednym miejscu i w kilkanaście minut można będzie zrobić wszystkie potrzebne analizy, co pozwoli nam na wybranie kredytu, który będzie najtańszy na rynku. Dobrze, że jest ktoś, kto nam pomoże, bo sami byśmy nie dali rady. Warto wejść na stronę http://www.strzylak.pl/oferta/kredyt-hipoteczny i sprawdzić na tym przykładzie jak doradca finansowy z Krakowa działa i co nam oferuje. Przekonamy się, że to nam się będzie bardzo opłacało. Wiele można będzie zyskać, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak szukać wolnego terminu u doradcy finansowego. Im szybciej pójdziemy do niego tym szybciej wybierzemy korzystny dla nas kredyt gotówkowy czy hipoteczny.