Korzystne zakupy dla twojej firmy

Potrzebujesz samochodu osobowego, dostawczaka albo ciężarówki dla swojej firmy? Nie chcesz na ten cel zaciągać kredytu, ale nie wiesz, czy leasing ci się opłaci? Możesz to szybko i bezpłatnie sprawdzić!

Dziś firmy leasingowe i banki zasypują nas swoimi ofertami. W wielu z nich znajduje się, tzw. „drobny druczek”, który zawsze zwiastuje kłopoty. Do tego oferty handlowe rzadko są zwięzłe, a przedarcie się przez wiele stron, zapisanych formalnym językiem staje się nie lada wyczynem. Przecież klienci chcą konkretów. Interesuje nas przede wszystkim to, ile będziemy musieli zapłacić za takie wsparcie finansowe. W tym może pomóc nam przyjazne dla użytkowników narzędzie – kalkulator raty leasingowej.

Na stronach najlepszych firm

Kalkulator raty leasingu możemy znaleźć na stronach najlepszych firm, oferujących leasing. Przedsiębiorstwa te pozwalają klientom na obliczenie orientacyjnych kosztów z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Wśród najlepszych kalkulatorów znajduje się ten, proponowany przez ogólnopolską firmę CLS. To świetnie przygotowane narzędzie, które w kilka chwil pozwoli nam uzyskać interesujące nas wyniki. Znajdziemy je na stronie https://cls.pl/kalkulator.

Intuiucyjnie i bez szczegółów

Dziś często borykamy się z tym, że niektóre firmy, próbują wyłudzić od nas informacje. Musimy podawać numery telefonów, NIP, adresy firm, itd. Kalkulator od CLS pozwala zdobyć wszystkie informacje anonimowo. Obsługa narzędzia jest intuicyjna. Aby poznać wysokość opłat potencjalnie generowanych przez leasing samochodowy kalkulator poprosi nas o podanie kilku ogólnych danych. Po pierwsze musimy wybrać typ samochodu. Może być to osobówka, dostawczak, ciężarówka, maszyny rolnicze, budowlane lub nawet urządzenia przemysłowe. Później powinniśmy podać wartość zakupu wyrażoną w kwotach NETTO oraz BRUTTO. Następnie określamy liczbę rat, na które chcemy rozłożyć zakup i wysokość wkładu własnego. Na koniec powinniśmy podać wartość procentową pojazdu, za którą będziemy chcieli go wykupić po zakończeniu okresu leasingowania. Wyniki na monitorze pojawią się natychmiast. Co ciekawe, zobaczymy symulację kredytu bankowego tuż obok tej leasingowej, co pozwoli na porównanie obu ofert i wybranie tej korzystniejszej dla nas. Warto pamiętać, że uzyskane kwoty nie stanowią konkretnych propozycji poszczególnych firm oraz banków. Nie zawierają również opłat związanych z ubezpieczeniami OC/AC/NW.