Sprzątaj i bądź eko

Coraz głośniej mówi się o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko. Wiele osób decyduje się na segregację odpadów, stara się ograniczyć zużywanie plastikowych toreb i pojemników, ogranicza zużycie wody, stawia na naturalne kosmetyki oraz spożywa zdrową, nieprzetworzoną żywność. Warto również wybierać środki czystości, które są ekologiczne.

Ekologiczne środki czystości – dlaczego warto?

Ekologiczne środki czystości to produkty, które nie zagrażają środowisku. Powstają na bazie surowców odnawialnych, takich jak na przykład: naturalne mydło i alkohol. Szczególną rolę odgrywają w nich preparaty biologicznie czynne. Dzięki zawartości bakterii i enzymów działają długofalowo, nie tylko czyszcząc, ale i zapobiegając zapychaniu instalacji sanitarnych. Są przy tym bezpieczne dla biologicznych oczyszczalni ścieków. Ich zaletą jest także niewystępowanie reakcji alergicznych, jak podrażniania skóry czy układu oddechowego, u osób sprzątających oraz użytkowników sprzątanych pomieszczeń.

Dla kogo są ekologiczne środki czystości?

Warto podkreślić, że ekologiczne środki czystości hurtownia, to nie tylko dobre rozwiązanie dla gospodarstw domowych. Z powodzeniem mogą z nich korzystać także firmy sprzątające, biura, szpitale i szkoły. Tego typu produkty z pewnością poradzą sobie nawet z najbardziej trudnymi powierzchniami, nie będą jednak szkodziły środowisku, ani osobom, które na co dzień przebywają w wysprzątanych pomieszczeniach.

Gdzie dostępne są ekologiczne środki czystości?

Hurtownia środków czystości Cleantec oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów przyjaznych środowisku. Klienci mogą wybierać spośród bogatej oferty produktów do każdej powierzchni. Można używać ich zarówno podczas pracy ręcznej, jak i czyszczenia maszynowego. Wśród nich znajdują się: płyny do mycia podłóg, pomieszczeń sanitarnych, powierzchni szklanych, mebli i urządzeń biurowych, a nawet do prania. Skutecznie usuwają brud i osad, pozostawiając świeżość, przyjemny zapach i wysoki poziom higieny. Wszystkie oferowane przez Cleantec ekologiczne produkty spełniają restrykcyjne normy, potwierdzone certyfikatami Ecologo i Green Seal i produkowane są w oparciu o surowce odnawialne. Ponadto, ich opakowania pochodzą z recyklingu. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej cleantec.com.pl.