Rozwiązanie na każdą okazję? Butelka na wodę z filtrem węglowym Solid!

Lato to czas odpoczynku, wyjazdów i… palące słońce.

Dlatego regularne nawadnianie organizmu to podstawa. Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie, jakim jest butelka filtrująca Solid. Dowiedz się więcej!

Butelka na wodę z filtrem węglowym – sięgnij po nią już dziś!

Jeżeli zależy ci na wyjątkowej wytrzymałości, wybierz butelkę filtrująca Solid od polskiej marki Dafi. Dlaczego warto? Ponieważ Dafi oferuje produkty nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale również nowoczesne i bezpieczne (co potwierdzają systematyczne badania i uzyskane certyfikaty). Butelka filtrująca Solid została wykonana z niezwykle wytrzymałego Tritanu® (jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S). Materiał ten posiada estetykę szkła, ponadto sprawia, że butelka na wodę z filtrem węglowym Solid jest lekka i nie pochłania zapachów. Warto również wspomnieć, że zbiornik butelki możesz z powodzeniem myć w zmywarce.

Jak widzisz, butelka z filtrem to rozwiązanie dla każdego, kto ceni rolę regularnego nawadniania organizmu, prowadzi aktywny styl życia lub po prostu chce mieć zawsze pod ręką smaczną filtrowaną wodę kranową. Butelka wielokrotnego użytku jest nie tylko ergonomiczna, poręczna, ale przy okazji ma optymalną pojemność 0,7 l, dlatego sprawdzi się w każdych warunkach. Każda butelka wyposażona jest w filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej oraz pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie wapń i magnez). Jeden filtr jest w stanie oczyścić aż 150 litrów wody kranowej miesięcznie!

Butelka na wodę z filtrem węglowym Solid od polskiej marki Dafi to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji, gdziekolwiek jesteś! Dlatego nie zależnie od tego, czy ruszasz na wakacje, na poranny trening, czy na spacer po lesie zabierz ze sobą butelkę filtrującą i zadbaj o regularne nawadnianie organizmu.

Butelka na wodę z filtrem węglowym – gdzie możesz skorzystać z jej możliwości?

– podczas aktywności
– w pracy
– w szkole
– na uczelni
– w domu
– na wakacjach
– podczas spaceru

Chcesz sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie? Butelka na wodę z filtrem jest dostępna na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie, a więc… zacznij od wody!