Felin Park – osiedle dla aktywnych w Lublinie!

W Lublinie powstaje nowoczesne osiedle Felin Park. To inwestycja, która kreuje nową dzielnicę mieszkaniową – zróżnicowaną i starannie zaprojektowaną. Czego zatem mogą spodziewać się przyszli mieszkańcy?

Nowoczesna inwestycja w Lublinie

Nowe osiedle w Lublinie to precyzyjnie zaprojektowane budynki, które mieszczą w sobie aż trzydzieści typów mieszkań, różniących się metrażem, liczbą pokoi oraz układem. Wszystkie mieszkania developerskie zostały zaplanowane tak, aby zapewnić użytkownikom funkcjonalną, wygodną przestrzeń umożliwiającą elastyczna aranżację wnętrz. W budynkach wielorodzinnych nie zabrakło też miejsca na komórki lokatorskie. Jednak to co najbardziej wyróżnia inwestycję to liczne udogodnienia. Developer w Lublinie przewidział między innymi cichobieżne windy, monitoring, antywłamaniowe drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych, parking podziemny i naziemny, zewnętrzne stojaki rowerowe, nie zapomniał też dostosować inwestycji dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przyjazne miejsce do życia

Felin Park nie zawiedzie tych, którzy zwracają uwagę na estetykę i funkcjonalność otoczenia. Bryły budynków będą wyglądać nowocześnie, elegancko i z pewnością nie przytłoczą ani wielkością, ani kolorystyką. Przeciwnie – spokojna tonacja kolorystyczna, lekki i ponadczasowy styl architektoniczny, a do tego staranne zaaranżowanie terenu inwestycji sprawią, że osiedle będzie przyjazne dla jego mieszkańców.

Aktywność w cenie

Nowe mieszkania w Lublinie będą też nie lada gratką dla osób ceniących sobie aktywność oraz dla rodzin z dziećmi. Bezpieczny plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia, liczne alejki spacerowe, dobrze wkomponowane elementy małej architektury czy też dekoracyjne oświetlenie sprawią, że osiedle będzie miejscem nie tylko do mieszkania, ale też do wypoczynku na świeżym powietrzu. Również dla lubiących aktywnie spędzać czas. Niewątpliwym atutem jest też lokalizacja osiedla. Bliskość szkół, centrum handlowego czy też lokali usługowych, jak również łatwy dojazd do centrum miasta i innych dzielnic sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Lublinie są propozycją dla każdego bez względu na wiek czy indywidualne potrzeby.

Bez wątpienia w Lublinie powstaje inwestycja, ze szczegółami której warto zapoznać się bliżej.

Więcej informacji na: http://felinpark.pl