Prowizja za posiadanie terminala płatniczego

Zapewne wiele osób wie, że Polska Bezgotówkowa to specjalny program, który umożliwia małym i średnim firmom testowanie bez żadnych kosztów terminala płatniczego.

Wiele firm się na to zdecydowało, bo można naprawdę wiele na tym zyskać. wiele też się boi, że jeśli skończy się okres próbny to koszty mogą być wysokie i nie będzie ich na to stać. Nie będzie tak źle jak niektórzy prognozują, bo koszty są naprawdę bardzo niskie. Można na spokojnie znaleźć sobie terminal płatniczy bez abonamentu. Dodatkowo można samodzielnie wybrać sobie operatora, który dostarczy nam Internet, bo do takiego urządzenia wkładamy zwykłą kartę SIM. To nie wszystko, bo jeszcze pozostaje kwestia prowizji od każdej transakcji. Tutaj płacimy niewiele, bo od 0,69% do 0,79%. Każdy może to wliczyć w koszty i wtedy nawet nie zauważy się, że takie koszty są ponoszone. To, dlatego terminal płatniczy to rozwiązanie, które powinno wszystkich zainteresować. Takie mamy czasy, że klient tego od nas wymaga. Jeśli w naszej firmie nie ma terminala płatniczego, a jest to dla przykładu sklep to stracimy wielu klientów. wiele osób zapomina gotówki albo jej nie ma, dlatego wtedy karta płatnicza jest najlepszym rozwiązaniem i my powinniśmy mieć terminal, z którego taki klient będzie mógł skorzystać.


Każdemu się to opłaca

Trudno będzie znaleźć firmę, która powie, że wprowadzenie terminala płatniczego nie dało jej większych zysków. Trzeba korzystać z nowoczesnych rozwiązań, dlatego wybieramy terminal płatniczy, który działa cały czas i nie stwarza nam żadnych problemów. wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni z jego użytkowania. Małe, średnie i duże firmy już mają płatność bezgotówkową, dlatego i my musimy wybrać sobie terminal płatniczy prowizja, który daje nam takie możliwości. Przekonamy się, że można na tym tylko zyskać, dlatego będziemy żałować tego, że wcześniej się tym tematem nie zainteresowaliśmy. Na szczęście szybko naprawiliśmy swój błąd i dzisiaj mamy takie urządzenie w swojej firmie i działa bardzo dobrze.