jak zabezpieczyc mieszkanie na parterze

jak zabezpieczyc mieszkanie na parterze

Zabawa letnie zajęcia dla dzieci – Family Friendly Atrakcje w Okanagan Valley Kanadzie

Atlantis zjeżdżalniami w mieście Vernon BC. Atlantis jest największym Okanagan w wodę na zewnątrz parku slajdów. Położony zaledwie 5 km na północ od miasta Vernon, Atlantis ma 10 zjeżdżalniami, a zabawa metrem nazwie rzeki Riot. Jest też sklep z pamiątkami i stoiska koncesji, jacuzzi, mini-golf, salon i duży otwarty piknik z dużą ilością trawy.makijaż permanentny trójmiasto Zapakuj swój własny obiad, aby uniknąć cen stoiska koncesji i zabrać ze sobą krem ? ?z dużą ilością wody. Jeśli potrzebujesz kamizelki ratunkowe dla małych dzieci, można wypożyczyć je tam. Jest to jeden z naszych ulubionych zajęć letnie wakacje w Okanagan. Dzień na Atlantydzie kosztowałoby czteroosobowej rodziny około 60 $.

jak zabezpieczyc mieszkanie na parterze

Grzechotnik Canyon W mieście Osoyoos BC. Grzechotnik Canyon jest odkryty tematyczny park rozrywki z wieloma przejażdżki zabawy, mini golf, gokarty, łodzie zderzak, ścianą wspinaczkową rocka i ciągle popularnym drzewem bungee. Jeśli szukasz zabawy na świeżym powietrzu, a przy jeziorze, można wydać około 3 lub 4 godzin tutaj, a dzieci naprawdę cieszyć się park. Jest też sklep z pamiątkami i lodziarnia. Należy upewnić się dużo wody. Osoyoos klimat pustynny jak i letnie dni może być blisko 40C. Koszt to około 20 $ za dziecko za zestaw 5 jazd. Mini golf i gokarty są extra.

Dominion Radio Astrophysical Observatory, około 15 minut jazdy od miasta Penticton BC, jest największym Astronomy Observatory w Kanadzie. Ogromne teleskopy zbierają sygnały radiowe i fale z kosmosu, gdzie astronomowie radiowe następnie zbadania pola magnetyczne w naszej galaktyki, takie jak Droga Mleczna. Jest to ciekawa wycieczka dla wszystkich, a dzieci szczególnie cieszyć się będzie wewnątrz poglądowy teleskopu na oczach. Wycieczki są tanie i zajmuje około 2 godzin.
Artykuł dzięki: