jak sie zabezpieczyc kupujac mieszkanie

Zakaz walki byków w Barcelona- Ochrony Zwierząt

Walki byków w Barcelonie nie jest popularna dłużej. W rzeczywistości, Barcelona jest jednym z Anti-byków miast istniejących w świecie i tylko Monumentalna arena jest nadal aktywny, chociaż nie na długo.

stomatolog koszalin

Ta prestiżowa, była arena przy Plaza Espanya nazywane Las Arenas został przekształcony gigantycznego kompleksu rozrywkowego i rozrywki.hurtownia spodni damskich wólka kosowska W arena słynął z walk, które miały miejsce od 1900 roku aż do ostatniego w czerwcu 1977. Jednakże, ze względu na malejącą popularność byków w Katalonii, arena była nieużywania przez wiele lat.

Podjęła ponad siedem lat planowania i budowy do momentu otwarcia tego imponującego centrum, który utrzymuje kolisty układ i oszałamiające fasadę pierwotnego budynku w stylu mauretańskim Revival. Dlatego też jest imponujący budynek, który przyciąga natychmiastowej uwagi. Także, to chce osiągnąć trzy cele: być siłą napędową gospodarki tego obszaru, ikona architektoniczna miasta i przetestować mobilność okolicy.

Działania przeciwko walk byków w Katalonii poszły dalej od zamykania arena i przekształcenie go w centrum handlowym. Po cenzury na kanałach telewizyjnych, które nie mogły wykazać walk, a po zakazanych wejście nieletnich w arena, zakazane prawem walki byków w ubiegłym roku. Ale dlaczego? Jakie są przyczyny takiego zakazu?

Niektórzy ludzie twierdzą, że decyzja jest w związku z ochroną zwierząt. W rzeczywistości, to zostało zaproponowane przez prawa zwierząt obywatelskiej platformy o nazwie „Prou!” – Dość!. Odnoszą się one do niej jako okrutny, barbarzyński sportu krwi. Twierdzą oni, że byk cierpi silny stres i powolną śmierć. Inni jednak twierdzą, że Katalonia jest niezgodne walk z powodów politycznych; jak byków związana jest z narodu hiszpańskiego i reżim Franco.

Wiele kontrowersji zostało spowodowane.
Artykuł dzięki: