jak zabezpieczyc mieszkanie przed szczurami

jak zabezpieczyc mieszkanie przed szczurami

A 40-metrowy, szorstka kamienna wieża, zwieńczona dziesięciu lamp odzwierciedlających stanowiły pierwszą latarnię na wyspie w 1827 roku, rok po Richard Jerome sprzedał trzy z 840 akrów do rządu USA. Zastąpiony przez Taller 23 stóp, dual-piętrze, granitu i prawie kościelne struktury pojawiające się w 1869 roku, jest oznaczony tradycyjnie zdradliwych wodach zachodniej punktu użytkownika.

Emitując ledwie słyszalny szum, M / V John H pływał przeszłości Plum Gut Harbor, poruszając się na bieżąco z czarno-białym, rock outcropping-leading Orient Point Lighthouse, położony tuż obok punktu, po którym został on nazwany i wskazującym nieuchronne przyjazd.

Wzniesiony w latach 1898 i 1899, aby zaznaczyć koniec Oyster Point Koralowej i obsługi statków przez niebezpieczne prądy Plum Gut , latarni morskiej, obejmujący zakrzywione Płyty żeliwne skręcane ze sobą tworząc stożek ścięty, spoczął na okrągłej, 21-metrowej średnicy keson wypełnione betonem i na zewnątrz wyłożony cegłą. To sama wykorzystała część skalistego Oyster Point fundamencie. Struktura 64-metrowy, często nazwany „dzbanek do kawy” z powodu swojego wyglądu, wymieniono pięć stopni w kierunku południowym. To stało się w 1966 zautomatyzowane.

Zmniejszenie szybkości i odpowiedniej wielkości enturbulation turkusową generowanego przez jego wyniku, prom opuścił Long Island Sound, przechodząc przez Gardiner Bay przed rozpoczęciem prawo, końcowe podejście skręcić w kierunku czubka North Fork, odchodzącym, Connecticut związana Mary Ellen , mając swoje dwa rufie złoto-czarna stosy, obejścia m / v łuk John h w lewym łuku, gdyż przeszedł Orient Point Lighthouse. Jeszcze jedna latarnia „waypoint” pozostał przed dokowania, Bar Orient Long Beach Light, która stanowiła wejście do Orient Harbor.

Siedzący na platformie pala śruba, która sama przeniknął dziesięć stóp piasku na dnie Bay, 60-metrowej wysokości struktura została zwieńczona piątym soczewki zlecenia ze stałym światłem czerwonym, natomiast drewno pruskiego, dozorcy dual-piętro ‚ dom został pokryty dachem mansardowym.

Artykuł dzięki: