jak zabezpieczyc mieszkanie przed kotem

jak zabezpieczyc mieszkanie przed kotem Można wziąć suchy prowiant ze sobą i usiąść na zewnątrz przy stołach piknikowych jeść. Musisz zaparkować w pobliżu drogi / wejścia i chodzić do rzeczywistych obiektów, które wynosi około 600 metrów. Naciśnij przyciski głośnik na drodze w ciekawych opowieści o obserwatorium. Znajduje się około 16 km na południe od Penticton na White Lake Road.Nadruki na koszulkach SNAYS Znaki są dobrze oznakowane, więc nie można go przegapić.

Nk’Mip Desert Centrum Kultury w Osoyoos BC oferuje ciekawe spojrzenie na historię i kulturę Aborygenów w Okanagan Valley. Usytuowany w mieście Osoyoos, na Spirit Ridge Vineyard Spa, centrum kultury ma szerokie kryte i odkryte eksponaty, gdzie dzieci i ich rodziny korzystają z nauki o ekosystemie pustyni i dzikich zwierząt. Istnieje specjalny program badawczy grzechotnika, który koncentruje się na zagrożonych Zachodniej grzechotnik. Obiekt oferuje wycieczki z przewodnikiem przez całe lato, a także posiada specjalne programy interpretacyjne, które obracają się przez lata. Wstęp dla 4-osobowej rodziny wynosi około $. 36 Dzieci 5 i pod są bezpłatne. Oferują one również przechodzi przez cały dzień, co jest, co trzeba by było zobaczyć całe centrum. Planuję spędzić kilka godzin, aby uzyskać jak najwięcej z tych programów.

Allan Brooks Nature Centre w mieście Vernon BC. The North Okanagan leży na nizinach Great Basin, który rozciąga się od Stanów Zjednoczonych w południowo-centralnej Kolumbii Brytyjskiej. Ponadto dolina jest chroniony przed arktycznej pogody przez otaczające góry. Wszystkie te czynniki tworzą niepowtarzalny klimat i zróżnicowany ekosystem i siedlisk łąkowych i bagiennych w tym gatunku, unikalne tylko dla tej części Kanady. Allan Brooks Nature Centre oferuje wyjątkowe wycieczki, wystawy i programów dla dzieci i rodzin, które oferuje zabawne i interesujące spojrzenie na tym obszarze.Widać 5 różnych ekosystemów i trzy jeziora z niektórych 19 takich miejsc wzdłuż trasy spaceru sam. Weź dużo pić i aparat fotograficzny! Każdy powinien mieć pewność, nosić producent elementów kutych obuwie ochronne właściwe i ze względów bezpieczeństwa przed grzechotników i kłujących roślin opuncji.

Istnieje wiele więcej zabawy zajęcia letnie dla dzieci i rodzin w Okanagan Valley Kanadzie. Chociaż latem, kiedy większość ludzi wizyta tutaj, wakacje zimowe są również idealne dla rodzin poszukujących niedrogich wakacji narciarskich w Kanadzie.

Erika Friedrich – Dzielenie kocham moją rodzinę dla podróży w okolicach Okanagan Kanada!

Artykuł dzięki: